• Programma komende 7 dagen.

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    27 okt.19:00ZZC'20 JO17-2 - HC '03 JO17-1
    30 okt.08:30ZZC'20 MO13-1 - Longa '30 MO13-1
    30 okt.08:30ZZC'20 JO7-1JM - Wolfersveen JO7-1
    30 okt.08:30ZZC'20 JO8-1JM - Pax JO8-1
    30 okt.08:30ZZC'20 JO8-3JM - Varsseveld JO8-4JM
    30 okt.08:30DVV JO7-1JM - ZZC'20 JO7-3JM
    30 okt.08:30Neede JO8-3JM - ZZC'20 JO8-2JM
    30 okt.08:30FC Winterswijk JO10-2JM - ZZC'20 JO10-3
    30 okt.08:30Concordia-W JO11-1JM - ZZC'20 JO11-1
    30 okt.08:40ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM - ZZC'20 JO7-3JM
    30 okt.08:40Westendorp JO7-1JM - ZZC'20 JO7-1JM
    30 okt.08:50ZZC'20 JO7-3JM - sv Loil JO7-1
    30 okt.08:50ZZC'20 JO7-1JM - FC Bergh JO7-1
    30 okt.09:00DZC '68 JO13-3 - ZZC'20 JO13-2
    30 okt.09:00ST: Gendringen/SVGG JO15-1 - ZZC'20 JO15-1
    30 okt.09:00VVG '25 JO7-2 - ZZC'20 JO7-2JM
    30 okt.09:00Vorden JO9-1 - ZZC'20 JO9-1
    30 okt.09:10ZZC'20 JO7-2JM - ST: vv Montferland JO7-1
    30 okt.09:30ZZC'20 JO13-3 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2
    30 okt.09:30ZZC'20 JO15-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1
    30 okt.09:30ZZC'20 JO11-2 - VIOD JO11-3JM
    30 okt.09:30ZZC'20 JO12-1 - DZC '68 JO12-6
    30 okt.09:30ZZC'20 JO10-1JM - De Graafschap JO10-1
    30 okt.09:30ZZC'20 MO11-1 - FC Dinxperlo MO11-1
    30 okt.09:30ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1 - ZZC'20 JO10-2
    30 okt.10:00DCS JO13-1 - ZZC'20 JO13-1
    30 okt.10:30ZZC'20 JO9-2 - Concordia-W JO9-2JM
    30 okt.10:30ZZC'20 JO10-4 - FC Bergh JO10-2
    30 okt.10:30ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1 - ZZC'20 MO15-1
    30 okt.10:45ZZC'20 JO17-1 - Concordia-W JO17-1
    30 okt.11:00ZZC'20 JO17-2 - Vorden JO17-2
    30 okt.11:00ZZC'20 MO19-1 - S.V. Kilder MO19-1
    30 okt.12:00ST Gendringen/SVGG JO15-2JM - ZZC'20 JO15-3
    30 okt.12:15ZZC'20 JO17-3 - SC Doesburg JO17-1
    30 okt.12:30ZZC'20 VR2 - Spcl. Brummen VR1
    30 okt.13:00ZZC'20 7 - FC Winterswijk 7
    30 okt.13:00ZZC'20 5 - AD '69 3
    30 okt.13:00ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 - ZZC'20 MO17-1
    30 okt.13:15AZC 2 - ZZC'20 2
    30 okt.14:00Vorden JO19-2 - ZZC'20 JO19-3
    30 okt.14:30ZZC'20 6 - SP Eefde 3
    30 okt.15:00ZZC'20 VR3 - Etten VR1
    30 okt.15:00ZZC'20 VR1 - ST Helios/Schalkhaar VR1
    30 okt.15:00ZZC'20 JO19-1 - ST: Gendringen/SVGG JO19-1
    30 okt.15:00Eerbeekse Boys 1 - ZZC'20 1
    30 okt.15:30FC Eibergen 4 - ZZC'20 4
    31 okt.09:30ZZC'20 2 - Sportclub Silvolde 3
    31 okt.09:30ZZC'20 3 - Witkampers 6
    31 okt.12:00S.V. Kilder VR2 - ZZC'20 VR1
    31 okt.14:00SVBV 1 - ZZC'20 1
  • Social Media

  • Webshop sportkleding