Op 17 Mei jl. Speelde de JO16-1 zijn laatste competitiewedstrijd in en tegen de op dat moment koploper Eibergen JO16-2.
Met 2 punten achterstand werden de spelers met maar 1 taak het veld ingestuurd en dat is Winnen en je bent kampioen!
Bij rust stond er een stand van 3-3 op het scorebord.
20 min lang was Eibergen de betere in de 2e helft en kregen meerdere kansen om op voorsprong te komen, maar stond het na 66 min 3-5.
De 4-5 in de 78e min kwam te laat voor Eibergen en hiermee was het kampioenschap behaald.
24 Mei werd het kampioenschap gevierd met alle spelers en ouders in de kantine van Pluimerskamp om hierna gezellig bij de trainer/coach thuis met alleen spelers en staf dit te vieren.
Dank gaat ook uit naar de leenspelers die hebben meegedaan om dit te bereiken!
Fotograaf: Henk Reindsen Fototeam ZZC'20.
Zoals velen inmiddels weten: ZZC’20 Vrouwen 1 is kampioen van de 3e klasse! Afgelopen zaterdag sloten ze het seizoen in stijl af met een klinkende 6-0 overwinning op ZVV’56. Een prachtige afsluiter van een nóg mooier seizoen!
Na het laatste fluitsignaal volgde de officiële huldiging door Yvonne, en toen… barstte het feest écht los! De dames gingen als ware kampioenen op de platte wagen door het dorp! Dank aan iedereen voor het enthousiasme langs het veld, de gezelligheid én natuurlijk Thuus Bi-J Theun en Eetcafé de Groes voor de biertjes en shotjes onderweg!
Vrouwen 1 wil via deze weg iedereen bedanken die heeft bijgedragen aan dit succesvolle seizoen: supporters, vrijwilligers, trainers, sponsoren en natuurlijk onze mooie club. Samen hebben we dit gedaan!
Dit is de laatste wedstrijd van ZZC'20 VR1 in seizoen 2024/25. De vrouwen1 zijn kampioen geworden.
Bekijk de video samenvatting: https://www.youtube.com/watch?v=PP8_pbGhZK4&t=600s
Zaterdag 5 april 2025 stond de thuiswedstrijd tegen Excelsior Zetten op het programma.
Met prachtige weersomstandigheden moest er op Pluimerskamp gewonnen worden om de aansluiting met de top te behouden. Met nog 4 wedstrijden te spelen blijft het enorm spannend bovenin. Uit in Zetten gaf ZZC nog een 2-0 voorsprong weg en werd er uiteindelijk met 4-2 verloren. Thuis is ZZC echter niet te verslaan en ook vandaag kon ZZC weer rekenen op een hoop support. De balsponsor van vandaag was BRUUT Achterhoek. BRUUT Achterhoek is een zoals de naam zich al laat raden een echt Achterhoeks bedrijf waar je heen moet als je op zoek bent naar een ruige maar stijlvolle buitenkeuken. Deze worden gemaakt met liefde voor vuur, vakmanschap en een flinke scheut Achterhoekse nuchterheid. Kiek ’t anbod op bruutachterhoek.nl.
ZZC was vanaf de aftrap de bovenliggende partij en liet direct duidelijk merken met maar 1 doel op het veld te staan. Excelsior moest inzakken en kon alleen gevaarlijk worden door de 2 spitsen in de diepte aan te spelen. Helaas voor hen geldt ook in Zelhem de buitenspelregel.
ZZC bleef geduldig zoeken naar de mogelijkheid om op voorsprong te komen.
Zoals wel vaker dit seizoen besloot Xavi ook vandaag weer regelmatig de voorhoede te gaan helpen. In de 41e minuut word zijn schot nog geblokt door een verdediger maar valt dan voor de linkervoet van Haiko Scheffer die niet aarzelt en de 1-0 aantekent. Nog geen paar minuten later is het Jeffrey Looman die de bal op de helft Zetten knap bij zich houdt en Tom in de diepte wegstuurt. Die wint op de rand 16 het duel om de bal en kan de bal breed leggen op de meegelopen Jeffrey Looman welke koel de 2-0 aantekent. Zo kan ZZC met een comfortabele 2-0 gaan rusten.
De 2e helft blijft het spelbeeld gelijk al wordt het wel wat rommeliger. Op wat afstandsschoten na worden de gasten uit Zetten niet gevaarlijk. Dit biedt trainer Koen Steijn ook de mogelijkheid om een aantal vroege wissels te brengen waaronder een aantal spelers van JO19 die zich goed laten zien. Zo is het Stijn Dobben die in de 79e minuut een aantal spelers van Zetten het bos in stuurt en koel afrondt. Richting het einde van de wedstrijd krijgt ZZC nog een aantal goede kansen op de voorsprong verder te vergroten maar is de wedstrijd wel gespeeld.
ZZC vindt door deze overwinning en uitslagen op de andere velden echt weer de aansluiting bij de top van de competitie. De komende weken zal het tot de laatste wedstrijd spannend blijven.
Volgende week 12 april neemt ZZC het uit op tegen Alverna.
Brent Stoltenborg
Trainer: Wilco, chiel en ariska
Team: Jo8 2
Favoriete speler zzc: Martien Meijer
Leeftijd 7 jaar
Favoriete club: ZZC
Wat wil je later worden: voetballer
Joris Jolink
Trainer: Wilco Idzerda
Team: jo8-2
Favoriete speler zzc: geen idee. Joris kent ze niet
Leeftijd: 6
Favoriete club: ajax
Wat wil je later worden: weet hij kog niet
Verslag halve finale bekerwedstrijd ZZC'20 Zondag 2 - FC Berghuizen 3
Datum: Zondag 30 maart
Locatie: Oldenzaal
Op zondag 30 maart stond de halve finale van de beker op het programma. Het team van ZZC'20 Zondag 2 nam het op tegen FC Berghuizen 3 in Oldenzaal. De dag begon vroeg, want om 9.00 uur vertrok de bus vanaf de Pluimerskamp, gevuld met spelers en supporters. Voor de inwendige mens was goed gezorgd: er waren broodjes, koffie en water aanwezig. Sommigen begonnen zelfs al aan een biertje om de sfeer erin te brengen.
Bij aankomst in Oldenzaal kleedden we ons om en maakten we ons op voor de wedstrijd. FC Berghuizen bleek een pittige tegenstander te zijn: fysiek sterk en technisch vaardig. De eerste helft verliep redelijk gelijk op, waarbij beide teams moeite hadden om echte kansen te creëren. Helaas wist FC Berghuizen net voor rust toch te scoren, waardoor we met een 1-0 achterstand de kleedkamer ingingen.
In de tweede helft bleef FC Berghuizen de iets betere ploeg. Ondanks de inspanningen van ons team lukte het beide partijen niet meer om te scoren. De wedstrijd eindigde dus in een 1-0 nederlaag, waardoor ons bekeravontuur helaas ten einde kwam.
Na de wedstrijd hebben we ons verlies in de kantine snel verwerkt. Daar behaalden we wél een overwinning: het werd een zeer gezellige en geslaagde afsluiting van de dag.
Jeff, bedankt voor het maken van de foto’s.
Tot slot willen we graag onze sponsoren bedanken voor het mogelijk maken van het busvervoer:
Op 29 maart werd de jaarlijkse vriendjes- en vriendinnetjesmorgen van ZZC’20 georganiseerd. Geluk hadden we met prachtig weer en daar werd volop van geprofiteerd door de deelnemers, de vriendjes en vriendinnetjes en natuurlijk het publiek. Er werd hard gewerkt aan vaardigheden en motoriek, maar ook veel plezier beleefd.
Fotograaf Mees Dekker, Fototeam ZZC'20
Op 22 maart stond de thuiswedstrijd tegen De Treffers op het programma. Tijdens deze wedstrijd hebben wij als team de opbrengst van de lotenverkoop gedoneerd aan Frank, die geld inzamelt voor Swim to Fight Cancer. Hierbij de link: https://www.fightcancer.nl/s/31074/36771. Voel je vrij om bij te dragen aan dit mooie initiatief.
De wedstrijd
De vorige keer dat wij elkaar troffen, had ZZC het betere van het spel. Toch stapte de ploeg uit Zelhem met een 3-0 nederlaag van het veld. Vandaag begon ZZC fel, wat in de eerste minuten leidde tot meerdere corners. Een voorzet van Jeroen kwam bij Xavi terecht, die weer eens op de juiste plek stond: 1-0.
Na de openingstreffer zakte de thuisploeg terug in felheid en daarmee ook in spel. Het kreeg de bal niet weg, en De Treffers groeide in de wedstrijd. Dit leidde al snel tot de 1-1. Ook na de gelijkmaker was het de uitploeg die de overhand had, terwijl ZZC het liet gebeuren. De Treffers sloeg soms door in hun felheid, wat resulteerde in een kaartenregen. De scheidsrechter trok in de eerste helft al vijf gele kaarten voor de gasten.
Na een inschattingsfout van de keeper van ZZC was het de boomlange spits van De Treffers die voor rust ook de 1-2 binnenschoot. In de rust was de trainer van ZZC terecht boos. Er vielen directe woorden richting de groep, die in de tweede helft echt dingen anders moest gaan doen.
In de tweede helft waren de verhoudingen omgedraaid. De thuisploeg kwam goed uit de kleedkamer, en De Treffers had hier geen antwoord op. Dit zorgde ervoor dat ZZC binnen 15 minuten de achterstand had omgebogen in een 3-2 voorsprong. Dit leidde tot frustratie bij de spelers van De Treffers. Na de goals van ZZC volgde al snel de eerste rode kaart van de wedstrijd: een speler van De Treffers, die al op geel stond, trapte Jari na en kon gaan douchen. Minuten later ontving nog een speler zijn tweede gele kaart, waardoor ook hij het veld moest verlaten.
Met een numeriek overwicht creëerde de thuisploeg nog enkele kansen, maar wist de voorsprong niet te vergroten. Echt in de problemen is de thuisploeg niet meer geweest. De 3-2 overwinning zorgt ervoor dat wij de top 4 op de voet blijven volgen.
Aankomend weekend staat er geen wedstrijd op het programma. Op 5 april gaan we verder met een thuiswedstrijd tegen Excelsior Zetten, een wedstrijd waarin we ook nog iets recht te zetten hebben. Wij bedanken iedereen voor het komen kijken en zien jullie graag weer over twee weken!
Onze pupillen van de week kregen nog een aantal lastige vragen voorgeschoteld voor de wedstrijd. Hierbij de vragen en antwoorden.
1. Wie is je trainer?
2. In welk team voetbal je?
3. Wie is je favoriete voetballer in het 1e?
4. Hoe oud ben je?
5. Wat is je favoriete voetbalclub?
6. Wat wil je later worden?
Sam Meijer
1. Ariska
2. JO8-3
3. Papa (Martien)
4. 5 jaar
5. FC Barcelona
6. Politie
Jesper van Dieten
1. Ariska
2. jo8-3
3. Martien
4. 5 jaar
5. Feyenoord
6. profvoetballer
Sterke overwinning van ZZC'20 op Oranje Blauw (3-0)
Na een vrij carnavalsweekend stond op 8 maart een thuiswedstrijd tegen Oranje Blauw op het programma. Wedstrijd sponsor was : Achterkamp namens ZZC’20 heren 1 onwijs bedankt. Oranje Blauw is na de winterstop uitstekend van vorm, dus het beloofde een uitdagende wedstrijd te worden.
In de beginfase werd al snel duidelijk dat Oranje Blauw niet van plan was om aanvallend te spelen. Daardoor maakte ZZC'20 en was het wachten en loeren op de kansen voor de 1-0. De eerste grote mogelijkheid kwam uit een vrijetrap van Jeroen, die de bal perfect bij de tweede paal neerlegde. Xavi kwam in scoringspositie, maar zijn kopbal belandde in het zijnet.
ZZC'20 had in de eerste helft duidelijk het overwicht en bleef de aanval zoeken, terwijl Oranje Blauw vooral verdedigde. Dit aanvallende spel werd net voor rust gewaardeerd met een strafschop, nadat Jeffrey in de zestienmeter werd neergehaald. Hij ging zelf achter de bal staan en schoof de boete koelbloedig in de hoek. De keeper was kansloos: 1-0.
Na de rust bleef het wedstrijdbeeld grotendeels hetzelfde: ZZC'20 viel aan, Oranje Blauw loerde op een tegenaanval. In de 65e minuut gaf Niels een lange bal naar voren, die door Noud werd doorgekopt naar Tom. Hij faalde niet en schoot de bal binnen beheerst: 2-0. Vanaf dat moment was het voor ZZC'20 vooral een kwestie van de wedstrijd gecontroleerd uitspelen.
Toch kreeg de ploeg nog een krachtige tegenvaller te verwerken. Linksback Bas werd hard onderuitgehaald en kwam verkeerd op zijn arm terecht. De wedstrijd werd uiteindelijk twintig minuten stilgelegd, terwijl Bas naar het ziekenhuis werd gebracht.
Na deze beslissende keuze moeten de laatste zes minuten nog worden uitgespeeld. Oranje Blauw liet veel ruimte vallen, waar ZZC'20 optimaal van profiteerde. Silvan wist nog te scoren en bepaalde de eindstand op 3-0. En Luuk Reinders onze keeper kon zijn kleren weer opvouwen en in de kast leggen.
Een overtuigende overwinning met helaas een bittere nasmaak door de blessure van Bas.
Kijk volgende week een uitwedstrijd tegen Kolping-Dynamo, een cruciaal duel waarbij beide teams momenteel gelijk in de ranglijst staan.
Videoverslag: ZZC'20 HR1 - Oranje Blauw HR1 (Highlights)
Op 22 februari stond de inhaalwedstrijd thuis tegen Woezik gepland. De wedstrijdsponsor was Gerex, waarvoor enorm bedankt! Woezik, dat derde staat, doet nog volop mee om het kampioenschap. Wij kunnen met een eventuele zege de aansluiting vinden richting de top 4. Een wedstrijd met belangen dus.
In de beginfase van de wedstrijd had Woezik ons al snel onder druk zonder echt grote kansen. Wat volgde was een periode waar beide ploegen niet lang de bal in bezit konden houden. De eerste echt grote kans is van Woezik waar een doorgekomen middenvelder de bal net voor langs schiet. Kort daarop komen de bezoekers met nog een kans maar deze wordt met een fraaie redding van Luuk gekeerd. ZZC komt er af en toe uit over de flanken. Net na het halfuur komt ZZC op voorsprong vanuit een corner. Sieb vindt Xavi die op goal kopt en in de rebound schiet Bjorn de 1-0 binnen!
In de tweede helft speelt ZZC goed en creëert het een hoop kansen. Invaller Noud levert in korte tijd twee bruikbare voorzetten af die beide net niet afgemaakt worden. In deze fase hangt de 2-0 in de lucht en in minuut 63 is het Xavi die mee opstoomt en Jari in scoringspositie brengt. De bal wordt goed binnengeschoten en ZZC verdubbelt de voorsprong!
We geven ook de rest van de tweede helft niks meer weg en met nog een kwartier te voetballen gooit Jelle de wedstrijd in het slot door met links de 3-0 binnen te schieten! Ook krijgt ZZC nog een penalty door een overtreding van de keeper op Jelle. Deze ultieme kans op de 4-0 wordt helaas gemist door Jeroen.
De stoïcijnse scheidsrechter laat vervolgens nog wat blessuretijd doorlopen maar daarna is het af en boekt ZZC een verdiende zege.
Zo stijgen we naar plek 5 op de ranglijst. We blijven thuis nog altijd ongeslagen en hebben we in 2025 nog niet verloren. Volgende week zijn we vrij vanwege carnaval. Daarna op 8 maart spelen we opnieuw thuis, dan tegen nummer 7: Oranje Blauw.
Zaterdag 01-02-2025 stond de wedstrijd tegen de ongeslagen koploper SV Wisch op het programma.
ZZC was vanaf de aftrap de bovenliggende partij. Het hoge drukzetten en winnen van de duels zorgde voor veel balbezit. Na ongeveer een half uur spelen gaat de bal na een ongelukkige handsbal van Diederik Wiltink op de stip. Jaël Krosse is koel vanaf 11 meter en SV Wisch komt hierdoor tegen de verhoudingen in op een 0-1 voorsprong.
ZZC’20 blijft goed spelen en net voor rust is het de keeper van SV Wisch die ongelukkig uitkomt en Jeffrey Looman aantikt in het strafschopgebied. ZZC’20 krijgt hierdoor de kans op net voor rust de gelijkmaker aan te tekenen. De keeper zit nog er nog wel aan maar Jeffrey Looman zet de stand vanaf 11 meter op 1-1.
Na rust blijft het spelbeeld gelijk en blijft ZZC’20 SV Wisch goed onder druk zetten. Tot echt grote kansen komt het in het eerste deel van de 2e helft niet. Het is rond de 60e minuut wanneer dat keeper Marco Olthuis de bal ongelukkig wegwerkt en deze in de voeten belandt bij Jari Garretsen. Jari twijfelt niet en schiet de bal in vanaf een meter of 25 in het nog lege doel van SV Wisch. ZZC komt hiermee op een terechte 2-1 voorsprong.
SV Wisch hanteert hierna vooral de lange bal maar ZZC’20 komt niet echt in de problemen ondanks dat er van goed voetbal geen sprake meer is. In de allerlaatste minuut van de blessuretijd (95e minuut) komt SV Wisch alsnog op 2-2. Via een corner is het de keeper Marco Olthuis die de bal bij de 2e paal inkopt. ZZC’20 verdiende de 3 punten maar blijft met het 2-2 gelijke spel ongeslagen in eigen huis.
Volgende week 08-02-2025 staat de uitwedstrijd tegen sv DFS op het programma. Thuis werd er nog met 3-1 gewonnen van de mannen uit Opheusden.
Antwoorden van Mace:
1. Wie zijn jouw trainers? :
Paul, Gerjo en Sander
2. In welk team voetbal je? :
J09-2
3. Wie is je favoriete spelen van ZZC’20 zaterdag 1? :weet ik nog niet 4.hoe oud was je toen je begon met voetbal? :
5 jaar
5. Wat is je favoriete club?
Real Madrid en Ajax
6. Wat wil je later worden?
profvoetballer of bij de politie
Antwoorden van Samuel:
1. Wie zijn jouw trainers? :
Gerjo, Sander en Paul.
2. In welk team voetbal je?
ZZC’20 JO9-2
3. Wie is je favoriete speler van ZZC’20 zaterdag 1? Rick Klumper 4.hoe oud was je toen je begon met voetbal?
6 jaar
5. Wat is je favoriete club?
FC Barcelona.
6. Wat wil je later worden?
Profvoetballer.
In het weekeind van 25-26 januari waren alle wedstrijden afgelast, op 1 na. Op zondagochtend speelde Zon3 een thuiswedstrijd tegen Klein Dochteren 2. De tegenstander had door een duidelijk veldoverwicht het beste van het spel. Ondanks alle fantastische reacties en reddingen van onze keeper, moesten we toch in Klein Dochteren onze meerdere erkennen. De einduitslag was 0 – 2.
Video JO14-1:
Woensdagavond, 27 november werd ZZC’20 bezocht een flink aantal Pieten die een groot dansfeest hielden voor de jeugd van ZZC’20. Maar er werd ook een bingo gehouden en iedereen kreeg een cadeautje. Kortom: allemaal vrolijke gezichten binnen terwijl het buiten heel slecht weer was. Dank aan de Pieten die de reis naar Zelhem door dit slechte weer toch hebben gemaakt.
Op zaterdag 9 november stond de thuiswedstrijd tegen Alverna op het programma. Waar wij onze laatste wedstrijd niet wisten te winnen van De Treffers, wist Alverna een knappe overwinning te boeken op DFS. Voor ons was het vandaag zaak om onze rug te rechten na vorige week. De wedstrijdsponsor van vandaag was Camping De Zonnehoek, een gezellige familiecamping in het groene hart van de Achterhoek, met activiteiten voor jong en oud.
Na de warming-up stond de aftrap gepland om 14:30 uur. In verband met het sneller donker worden, zullen wij onze thuiswedstrijden eerder laten beginnen. De wedstrijd begon voor ons met veel balbezit. Vanaf de 1e minuut werd duidelijk dat Alverna kwam om in te zakken en te gokken op een snelle counter. Wij waren geduldig aan de bal en lieten deze rustig rondgaan. Dit resulteerde in een niet al te spannende eerste helft, waarbij vooral achterin de bal werd rondgespeeld. In minuut 20 wist Niels Schouten een vrije trap fantastisch te benutten door hem binnenkant paal in de bovenhoek te plaatsen. Op wat kleine kansjes na, wisten wij verder niet tot grote kansen te komen. Hiermee was de ruststand 1-0.
Voor ons was het zaak om in de 2e helft de voorsprong uit te breiden en deze voor het publiek saaie wedstrijd over de streep te trekken. De 2e helft begon rommelig, wat leidde tot veel omschakelmomenten voor beide partijen. Echt grote kansen leverde dit echter niet op. In minuut 70 was Xavi blijven hangen na een corner. Hij werd tussen drie man gevonden met een fantastische steekbal in de loop van Gijs. Hierdoor kon Xavi met zijn lange stelten de bal net voor de uitkomende keeper binnen tikken. Na de toch wel opluchtende 2-0 werd ons veldspel rommeliger. Er werd teveel risico genomen, wat leidde tot meerdere countermogelijkheden voor Alverna. Dit leidde in minuut 74 tot een 100% kans voor Alverna, waar gelukkig Rick op de lijn redding kon brengen. Echter, konden wij niet voorkomen dat Alverna een paar minuten later toch de aansluitingstreffer wist te maken. Na 15 minuten tegenhouden en uitvoetballen was de einduitslag bepaald: 3 punten binnen en thuis nog steeds niet verloren. Voor nu zijn wij blij met de overwinning en zullen wij ons opmaken voor de laatste wedstrijden voor de winterstop. Bedankt aan Camping De Zonnehoek voor de sponsoring en de trouwe supporters die er, ondanks de kou, toch weer waren.
Op zondag 3 november brak ZZC’20 heren 3 de ban. Op een zonovergoten Pluimerskamp werden de eerste punten en overwinning in dit seizoen overtuigend behaald tegen SV Halle met 2-1. De ruststand was 2-0 ,maar in de 2e helft kwam SV Halle terug. Maar ze wist uiteindelijk de wedstrijd niet in hun voordeel te beslissen.
Fotograaf: Mees Dekker fototeam ZZC'20
ZZC'20 HR1 - Kolping-Dynamo HR1
kijk hier Competitie wedstrijd ZZC'20 HR1 - Kolping-Dynamo HR1
Verslag Jesse Starink
Op zaterdag 19 oktober stond de wedstrijd tegen het Nijmeegse Kolping Dynamo op de planning. Vorig jaar speelden beide teams in de derde klasse, maar degradeerde zij via de nacompetitie. Destijds in de competitie wist ZZC thuis te winnen, maar verloor het de uitwedstrijd. We herinnerde Kolping Dynamo als een taaie ploeg, dus makkelijk zal het vandaag niet worden.
De wedstrijdsponsor van vanmiddag is Groepscamping ‘Het Bosland’. Hartelijk dank voor het sponsoren van de wedstrijd!
Nadat de jaarlijkse teamfoto gemaakt is en de warming-up is afgerond trappen we om 15:00uur af. ZZC begint prima aan de wedstrijd, zeker vergeleken met vorige week (al had slechter ook niet gekund). Helaas was het heilige gras op De Pluimerskamp moeilijk te bespelen. Hierdoor was van goed veldspel de gehele wedstrijd niet echt sprake en werd er door beide ploegen snel de lange bal gehanteerd. Kolping Dynamo, wat de uitshirts met felgroene accenten heeft ingeruild voor een degelijke grijze kleur, is de ploeg wat na 20 minuten op voorsprong komt. Een lange bal wordt niet goed verwerkt en Kolping speelt het vervolgens goed uit. De uitploeg heeft hierna ook de overhand en enkele kansen, maar het blijft 0-1 tot de rust.
De tweede helft kent bijzonder weinig kansen. Alleen de kleine marge in de tussenstand zorgde voor wat vermaak op de bühne. Uiteindelijk is het de ingevallen Stijn Dobben (voetballend in de Onder-19) die met een schitterende pass met de perfecte snelheid de diepgaande Haiko weet te vinden. Laatstgenoemde schuift hem vervolgens subtiel langs de keeper in de verre hoek. Echt grote kansen volgen niet meer, waardoor het eindigt in 1-1.
Uiteindelijk hebben we ons de tweede helft goed herstelt en kunnen we blij zijn dat we niet met lege handen het veld verlaten. ZZC staat nu gedeeltelijk derde en heeft twee punten minder dan koploper DFS. Aankomende zaterdag zijn we vrij en de week erop spelen we uit bij De Treffers.
ZZC'20 HR2(ZAT) - Oeken HR2(ZAT)
kijk hier ZZC'20 HR2(ZAT) - Oeken HR2(ZAT).
ZZC'20 JO13-1JM - FC Winterswijk JO13-1JM
kijk hierZZC'20 JO13-1JM - FC Winterswijk JO13-1JM 19okt.2024.
foto's gemaakt door Pieter van Doesburg van het ZZC'20 Fototeam.
--
Zaterdag 28-09-2024 stond de wedstrijd tegen sv DFS Opheusden op het programma.
De wedstrijdsponsor voor deze wedstrijd was Bouman vloerservice & afbouw.
Bouman vloerenservice is gevestigd in Doetinchem en Duiven en met ruim 20 jaar ervaring een echte specialist te noemen. Naast de vloerenservice maakt ook de tak afbouw onderdeel uit van het bedrijf.
Dit stelt Bouwman in staat om naast uw vloer ook de afbouw van uw woning te verzorgen.
Jaap en Sandro namen het gehele team bedankt dat jullie weer sponsor wilde zijn!
Na de teleurstellende start van het seizoen uit bij SV Wisch moest ZZC het in de eerste thuiswedstrijd laten zien. DFS had de eerste competitiewedstrijd tegen SKV met 1-0 gewonnen dus opnieuw een mooie graadmeter voor de mannen uit Zelhem. DFS begon de wedstrijd veel beter en was de eerste 20 minuten de bovenliggende partij. Al na 3 minuten keek ZZC tegen een 0-1 achterstand aan.
ZZC nam in de loop van de eerste helft het heft steeds meer in eigen handen waardoor DFS achteruitgedrukt werd. Net voor het half uur werd de stand weer gelijkgetrokken door een doelpunt van Jeffrey Looman.
Een terechte gelijkmaker en tevens ook de ruststand.
Na rust gingen de ploegen redelijk gelijk op maar was het ZZC die de voorsprong opeiste.
Jefrey Looman ontsnapte aan de verdedigers na slordig balverlies van DFS.
Na een knappe loopactie trok een verdediger van DFS aan de noodrem waardoor de bal terecht door de scheidsrechter op de stip werd gelegd. Jeffrey Looman hield het hoofd koel en maakte de 2-1.
ZZC was vanaf dit moment de bovenliggende partij en creëerde een aantal kansen.
Deze werden helaas niet door ZZC verzilverd waardoor het lang spannend bleef.
Rond de 80e minuut kreeg ZZC wederom een penalty na een handsbal in de 16 meter van een speler van DFS.
Deze penalty was helaas niet besteedt aan de ingevallen Niels Schouten waardoor DFS in de wedstrijd kon blijven. Vlak voor tijd wist ZZC in de counter dan toch de 3-1 op het scorebord te noteren.
De ingevallen Jelle Wesselink zag zijn schot via een DFS-verdediger in het doel verdwijnen.
Een goed resultaat waar de ploeg uit Zelhem op verder kan bouwen.
Volgende week staat om 15:00u de thuiswedstrijd tegen SKV op het programma.
Zaterdag 14 sept2024 werd de bekerwedstrijd ZZC'20 HR1 - HARFSEN HR1 eindstand 4-2.
Foto's gemaakt door Pieter van Doesburg van het ZZC'20 Fototeam
Zaterdag 14-9 stond de wedstrijd tegen Harfsen op het programma. Deze wedstrijd werd gesponsord door FeelGoodClub AeroFitt, die wij namens het hele team graag willen bedanken.
De wedstrijd stond voor ons in het teken om de bekerwedstrijden toch enigzins goed af te sluiten en met een beter gevoel aan de competitie te starten.
De vorige wedstrijden was het ons niet gelukt om punten te behalen en zat ons bekeravontuur er al vroegtijdig op. Ook onze tegenstander van vandaag kon na deze wedstrijd hun beker avontuur afsluiten.
De wedstrijd begon wat stroef waarbij beide teams elkaar aan het aftasten waren. Het bal bezit was grotendeels voor ZZC dat na 10 minuten de scoren opende door een goede actie van Jari. Door bij twee mensen weg te draaien wist hij met zijn buitenkant de verre hoek te vinden. Hierna was het balbezit voortdurend voor ZZC wat in de 20e minuut, Jeffrey Looman wist te vinden na een mislukte poging uit de 2e lijn. Na een goede aanname was het gecontroleerd binnen schieten. Na de 2-0 ging de wedstrijd wat meer op en neer waarbij Harfsen een paar keer gevaarlijk voor de goal kwam vanuit de counter. Hierbij was Luuk scherp en wist hij in de 1e helft zijn goal schoon te houden. Kort voor rust werd na een snelle aanval vanuit zelhemse kant een voorzet door een speler van Harfsen in eigen goal gelopen. 3-0 was hiermee de ruststand.
Na de rust begonnen beide teams met een laag tempo aan de wedstrijd
Hierbij kwamen wat slordigheden kijken en werd er vaker balverlies geleden vanuit de defensie van de thuisploeg. Hierbij werd harfsen gevaarlijker en wist ZZC hun goede veldspel vanuit de 1e helft niet door te trekken. Toch wist ZZC door een goede aanval Jeffrey voor de goal te vinden die zijn 2e van de middag wist te maken. Hierna werd het tempo drastisch lager en wist Harfsen via een vrije trap op 4-1 te komen. Waar beide teams het moesten hebben van fouten van de tegenstander wist harfsen kort na de 4-1 te profiteren van matig uitverdedigen van de defensie van ZZC. Hierna was het een paar minuten uitspelen en was al het tempo wel uit de wedstrijd. Hiermee was ons beker avontuur ten einde. We kunnen met deze laatste wedstrijd terug kijken op een sterke eerste helft en gaan ons opmaken voor de eerste uitdaging komende zaterdag uit bij Wisch.
Tot slot willen wij FeelGoodClub AeroFitt bedanken voor de sponsoring van onze wedstrijd en de mensen die zijn wezen kijken.