• JO13-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Deckert, ErwinTechnische stafAss.-trainer/coach
    Starink, LucOverige stafTeammanager
    Wassink, RobinTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bieleman, GijsTeamspelerVerdediger
    Deckert, MathijsTeamspelerAanvaller
    Garritsen, MathijsTeamspelerVerdediger
    Kappert, FlorianTeamspelerVerdediger
    Lichtlee, StijnTeamspelerAanvaller
    Looman, TeijeTeamspelerMiddenvelder
    Peppelman, YvoTeamspelerMiddenvelder
    Reinders, NielsTeamspelerDoelverdediger
    Reindsen, BenjaminTeamspelerMiddenvelder
    Starink, WesselTeamspelerVerdediger
    Verhelst, TiesTeamspelerAanvaller

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 10:00DCS JO13-1 - ZZC'20 JO13-1Sportpark Hengelder
    6 nov. 11:00ZZC'20 JO13-1 - Concordia-W JO13-1Sportpark Pol de
    20 nov. 10:00Eerbeekse Boys JO13-1 - ZZC'20 JO13-1Sportpark De Veldkant
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ZZC'20 JO13-1 (0255 Onder 13 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1v.v. Dieren JO13-144001771012
    2Jonge Kracht JO13-1JM4301256199
    3Eldenia JO13-1JM4301228149
    4DZC '68 JO13-2421117897
    5ZZC'20 JO13-14211141047
    6Concordia-W JO13-13201121026
    7Westervoort JO13-1JM41121119-84
    8OBW JO13-13102617-113
    9Eerbeekse Boys JO13-13102516-113
    10VIOD JO13-23012814-61
    11DCS JO13-14013512-71
    12Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-24013217-151

    Poulestanden ZZC'20 JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 JO13-13300183159
    2Vorden JO13-1JM320115876
    3HC '03 JO13-1JM3102813-53
    4Varsseveld JO13-13003421-170

    Poulestanden ZZC'20 JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rigtersbleek JO13-11100100103
    2Woezik JO13-111006153
    3Bennekom JO13-211005053
    4KCVO JO13-111005053
    5FC Trias JO13-1JM11006243
    6Wilhelminaschool JO13-111006243
    7Eldenia JO13-1JM11005143
    8Heino JO13-111005143
    9Sc. Overwetering JO13-111004043
    10Colmschate JO13-1JM11006333
    11Activia JO13-1JM11004133
    12ZZC'20 JO13-111004133
    13Quick '20 JO13-211003033
    14DVOL JO13-111003123
    15Gramsbergen JO13-1JM11003213
    16Oene JO13-1JM11003213
    17SV Zwolle JO13-1JM11003213
    18KOSC JO13-111003303
    19Lunteren JO13-111002203
    20DCS JO13-111002203
    21De Esch JO13-111000003
    22DES JO13-100000000
    23v.v. Dieren JO13-100000000
    24Eerbeekse Boys JO13-100000000
    25Juventa '12 JO13-100000000
    26SEH JO13-100000000
    27VSCO '61 JO13-100000000
    28Stevo JO13-110013300
    29SKV JO13-110012200
    30FC Bergh JO13-110012200
    31SV De Lutte JO13-110010000
    32CSV'28 JO13-2100123-10
    33Den Ham JO13-1JM100123-10
    34Epe JO13-1JM100123-10
    35Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-2100113-20
    36Witkampers JO13-1JM100136-30
    37Concordia-W JO13-1100114-30
    38Kon. UD JO13-1JM100114-30
    39SDC '12 JO13-1100103-30
    40DEO JO13-1JM100126-40
    41W.V.V.'34 JO13-1JM100126-40
    42OBW JO13-1100115-40
    43De Zweef JO13-1100115-40
    44WVF JO13-2JM100104-40
    45Juliana '31 JO13-1100116-50
    46Columbia JO13-1100105-50
    47DTS Ede JO13-2JM100105-50
    48Bon Boys JO13-21001010-100