• JO17-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bömer, TinoOverige stafTeammanager
    Pampus, Michiel vanTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berendsen, YornTeamspeler
    Bömer, GijsTeamspeler
    Giezenaar, BramTeamspeler
    Heeg, KwebenTeamspeler
    Mebelder, JulianTeamspeler
    Mebelder, RutgerTeamspeler
    Pampus, Jerem vanTeamspeler
    Peppelman, RubenTeamspeler
    Reindsen, CasTeamspeler
    Terhorst, SennaTeamspeler
    Vos, JordiTeamspeler
    Wisselink, LukeTeamspeler
    Wolters, SvenTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 19:00ZZC'20 JO17-2 - HC '03 JO17-1Sportpark Pluimerskamp
    30 okt. 11:00ZZC'20 JO17-2 - Vorden JO17-2Sportpark Pol de
    6 nov. 14:30Dierense Boys JO17-1 - ZZC'20 JO17-2Sportpark Het Nieuwland
    20 nov. 11:00ZZC'20 JO17-2 - Spcl. Brummen JO17-2Sportpark Pol de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.FC Zutphen Jo17-3JM - ZZC'20 JO17-21 - 3
  • Poulestanden ZZC'20 JO17-2 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-344002341912
    2v.v. Dieren JO17-243101611510
    3VVG '25 JO17-232105147
    4Vorden JO17-2320110466
    5Dierense Boys JO17-132017616
    6ZZC'20 JO17-24202812-46
    7S.V. Kilder JO17-131118804
    8SP Lochem JO17-3411289-14
    9HC '03 JO17-13003410-60
    10FC Zutphen Jo17-3JM3003215-130
    11Spcl. Brummen JO17-24004122-210

    Poulestanden ZZC'20 JO17-2 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 JO17-2220011566
    2Pax JO17-221015413
    3ST: Gendringen/SVGG JO17-2200229-70

    Poulestanden ZZC'20 JO17-2 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO JO17-21100100103
    2Blauw Wit '66 JO17-111008083
    3Longa '30 JO17-311008083
    4Losser JO17-211008173
    5SVBV JO17-111007163
    6SVZW JO17-211007253
    7csv Apeldoorn JO17-311005143
    8SJO MEC/Bredevoort JO17-111004043
    9Hoevelaken JO17-211006333
    10Luctor Et Emergo JO17-211005233
    11Orion JO17-411005233
    12Blauw Wit JO17-211004133
    13Quick '20 JO17-311004133
    14SDOO JO17-111004133
    15Den Ham JO17-211003033
    16Go Ahead Deventer JO17-211003123
    17SJO JCHW JO17-111003123
    18Voorwaarts T JO17-211003123
    19Epe JO17-311002023
    20Oranje Blauw JO17-111002023
    21Victoria Boys JO17-111002023
    22Warnsveldse Boys JO17-211007613
    23RODA '28 JO17-111004313
    24csv Apeldoorn JO17-411003213
    25FC Berghuizen JO17-111003213
    26Spcl. Brummen JO17-211003213
    27Rohda Raalte JO17-311003213
    28BAS JO17-1JM11002113
    29Haarle JO17-111002113
    30HHC Hardenberg JO17-311002113
    31KCVO JO17-111002113
    32WVF JO17-311002113
    33Fortissimo JO17-111001013
    34Berkum JO17-411003303
    35Markelo JO17-211002203
    36Vosseveld JO17-111002203
    37Batavia '90 JO17-211000003
    38ATC '65 JO17-300000000
    39CSV '28 JO17-4JM00000000
    40ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-300000000
    41GFC JO17-200000000
    42HC '03 JO17-100000000
    43Heumen JO17-1d00000000
    44Loo JO17-100000000
    45Luctor Et Emergo JO17-300000000
    46ST: vv Montferland JO17-100000000
    47Nieuwleusen SV JO17-200000000
    48Oranje Nassau JO17-300000000
    49Reutum JO17-100000000
    50Rood Zwart JO17-200000000
    51Sportlust Glanerbrug JO17-100000000
    52ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-100000000
    53De Treffers JO17-300000000
    54De Tubanters 1897 JO17-200000000
    55Tubantia JO17-300000000
    56ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-200000000
    57ZZC'20 JO17-200000000
    58CSV'28 JO17-310013300
    59Hector JO17-110012200
    60FC Trias JO17-210012200
    61Unicum JO17-210010000
    62Ruurlo JO17-2100167-10
    63Fortissimo JO17-2100134-10
    64FC Horst JO17-2100123-10
    65Lemelerveld JO17-2100123-10
    66Quick '20 JO17-5100123-10
    67SJO Almen - Harfsen JO17-1JM100123-10
    68Bergentheim JO17-2d100112-10
    69CSV '28 JO17-5JM100112-10
    70DES JO17-1100112-10
    71Nunspeet JO17-3100112-10
    72Robur et Velocitas JO17-3100112-10
    73WAVV JO17-1100101-10
    74Schalkhaar JO17-3100113-20
    75SVI JO17-4JM100113-20
    76SV Twello JO17-2100113-20
    77Diepenveen JO17-2100102-20
    78Groen Wit '62 JO17-2100102-20
    79Woezik JO17-3100102-20
    80SDV Barneveld JO17-4100136-30
    81BVC '12 JO17-1100125-30
    82Oranje Nassau JO17-4100125-30
    83De Esch JO17-2100114-30
    84RKHVV JO17-3100114-30
    85WVW JO17-1100114-30
    86MVV '69 JO17-1JM100103-30
    87Groen Wit '62 JO17-4100115-40
    88FC Dinxperlo JO17-2100104-40
    89avc Heracles JO17-2100127-50
    90ST Rietmolen/Lochuizen JO17-1100117-60
    91BWO JO17-4100118-70
    92ST KSV/Erix JO17-1JM100108-80
    93SVVN JO17-2100108-80
    94Eldenia JO17-31001010-100