• JO17-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bömer, TinoOverige stafTeammanager
    Pampus, Michiel vanTechnische stafTrainer
    Vos, BramTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berendsen, YornTeamspeler
    Bömer, GijsTeamspeler
    Giezenaar, BramTeamspeler
    Heeg, KwebenTeamspeler
    Mebelder, JulianTeamspeler
    Mebelder, RutgerTeamspeler
    Pampus, Jerem vanTeamspeler
    Peppelman, RubenTeamspeler
    Reindsen, CasTeamspeler
    Terhorst, SennaTeamspeler
    Vos, JordiTeamspeler
    Wisselink, LukeTeamspeler
    Wolters, SvenTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 dec. 11:00ZZC'20 JO17-2 - VVG '25 JO17-2Sportpark Pluimerskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.ZZC'20 1 (zat.) - ZZC'20 2 (zat.)0 - 0
    24 nov.ZZC'20 JO17-2 - Spcl. Brummen JO17-21 - 1
  • Poulestanden ZZC'20 JO17-2 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dierense Boys JO17-176012772018
    2Vorden JO17-276012891918
    3S.V. Kilder JO17-1751125141116
    4ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3750225121315
    5v.v. Dieren JO17-264112681813
    6VVG '25 JO17-283231412211
    7ZZC'20 JO17-272141022-127
    8SP Lochem JO17-382151427-137
    9FC Zutphen Jo17-3JM71151128-174
    10Spcl. Brummen JO17-28116629-234
    11HC '03 JO17-16006826-180

    Poulestanden ZZC'20 JO17-2 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 JO17-2220011566
    2Pax JO17-221015413
    3ST: Gendringen/SVGG JO17-2200229-70

    Poulestanden ZZC'20 JO17-2 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO JO17-21100100103
    2Blauw Wit '66 JO17-111008083
    3Longa '30 JO17-311008083
    4De Tubanters 1897 JO17-211009273
    5Losser JO17-211008173
    6GFC JO17-211007073
    7SVBV JO17-111007163
    8SVZW JO17-211007253
    9ST: vv Montferland JO17-111005053
    10Oranje Nassau JO17-311005053
    11csv Apeldoorn JO17-311005143
    12SJO MEC/Bredevoort JO17-111004043
    13Hoevelaken JO17-211006333
    14Luctor Et Emergo JO17-211005233
    15Orion JO17-411005233
    16Blauw Wit JO17-211004133
    17Quick '20 JO17-311004133
    18SDOO JO17-111004133
    19Den Ham JO17-211003033
    20Loo JO17-111007523
    21ATC '65 JO17-311004223
    22Go Ahead Deventer JO17-211003123
    23SJO JCHW JO17-111003123
    24Voorwaarts T JO17-211003123
    25Epe JO17-311002023
    26Oranje Blauw JO17-111002023
    27Victoria Boys JO17-111002023
    28Warnsveldse Boys JO17-211007613
    29Reutum JO17-111004313
    30RODA '28 JO17-111004313
    31csv Apeldoorn JO17-411003213
    32FC Berghuizen JO17-111003213
    33Spcl. Brummen JO17-211003213
    34Rohda Raalte JO17-311003213
    35BAS JO17-1JM11002113
    36Haarle JO17-111002113
    37HHC Hardenberg JO17-311002113
    38KCVO JO17-111002113
    39WVF JO17-311002113
    40Fortissimo JO17-111001013
    41Berkum JO17-411003303
    42Markelo JO17-211002203
    43Vosseveld JO17-111002203
    44Heumen JO17-1d11001103
    45ZZC'20 JO17-211001103
    46Batavia '90 JO17-211000003
    47CSV '28 JO17-4JM00000000
    48Nieuwleusen SV JO17-200000000
    49CSV'28 JO17-310013300
    50Hector JO17-110012200
    51FC Trias JO17-210012200
    52De Treffers JO17-310011100
    53HC '03 JO17-110011100
    54Unicum JO17-210010000
    55Ruurlo JO17-2100167-10
    56Fortissimo JO17-2100134-10
    57ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-1100134-10
    58FC Horst JO17-2100123-10
    59Lemelerveld JO17-2100123-10
    60Quick '20 JO17-5100123-10
    61SJO Almen - Harfsen JO17-1JM100123-10
    62Bergentheim JO17-2d100112-10
    63CSV '28 JO17-5JM100112-10
    64DES JO17-1100112-10
    65Nunspeet JO17-3100112-10
    66Robur et Velocitas JO17-3100112-10
    67WAVV JO17-1100101-10
    68ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3100157-20
    69Tubantia JO17-3100124-20
    70Schalkhaar JO17-3100113-20
    71SVI JO17-4JM100113-20
    72SV Twello JO17-2100113-20
    73Diepenveen JO17-2100102-20
    74Groen Wit '62 JO17-2100102-20
    75Woezik JO17-3100102-20
    76SDV Barneveld JO17-4100136-30
    77BVC '12 JO17-1100125-30
    78Oranje Nassau JO17-4100125-30
    79De Esch JO17-2100114-30
    80RKHVV JO17-3100114-30
    81WVW JO17-1100114-30
    82MVV '69 JO17-1JM100103-30
    83Groen Wit '62 JO17-4100115-40
    84FC Dinxperlo JO17-2100104-40
    85avc Heracles JO17-2100127-50
    86Luctor Et Emergo JO17-3100105-50
    87ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2100105-50
    88ST Rietmolen/Lochuizen JO17-1100117-60
    89Sportlust Glanerbrug JO17-1100129-70
    90BWO JO17-4100118-70
    91Rood Zwart JO17-2100107-70
    92ST KSV/Erix JO17-1JM100108-80
    93SVVN JO17-2100108-80
    94Eldenia JO17-31001010-100

    Poulestanden ZZC'20 JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Nassau JO17-31100150153
    2Vosseveld JO17-111009183
    3ST: vv Montferland JO17-111006063
    4Orion JO17-411006153
    5KCVO JO17-111006243
    6BAS JO17-1JM11005143
    7Reutum JO17-111005143
    8Warnsveldse Boys JO17-211003033
    9Epe JO17-311003123
    10Heumen JO17-1d11003123
    11Losser JO17-211003123
    12SVBV JO17-111003123
    13De Tubanters 1897 JO17-211003123
    14Spcl. Brummen JO17-211003213
    15WVF JO17-311002113
    16Go Ahead Deventer JO17-211003303
    17RODA '28 JO17-111002203
    18Blauw Wit '66 JO17-111001103
    19Markelo JO17-211001103
    20FC Berghuizen JO17-111001103
    21Voorwaarts T JO17-211001103
    22HHC Hardenberg JO17-311000003
    23csv Apeldoorn JO17-300000000
    24Fortissimo JO17-100000000
    25VVO JO17-200000000
    26Haarle JO17-110013300
    27SDOO JO17-110012200
    28Den Ham JO17-210011100
    29csv Apeldoorn JO17-410011100
    30GFC JO17-210011100
    31Quick '20 JO17-310011100
    32Berkum JO17-410010000
    33Loo JO17-1100123-10
    34SJO JCHW JO17-1100112-10
    35ATC '65 JO17-3100113-20
    36Blauw Wit JO17-2100113-20
    37Hoevelaken JO17-2100113-20
    38Luctor Et Emergo JO17-2100113-20
    39Victoria Boys JO17-1100113-20
    40Longa '30 JO17-3100103-30
    41Rohda Raalte JO17-3100126-40
    42Batavia '90 JO17-2100115-40
    43Nieuwleusen SV JO17-2100115-40
    44Oranje Blauw JO17-1100116-50
    45ZZC'20 JO17-2100106-60
    46SJO MEC/Bredevoort JO17-1100119-80
    47SVZW JO17-21001015-150