ZZC’20 is verheugd te kunnen melden dat Jurgen te Kamp (43 jaar, woonachtig in Hengelo Gld.) is aangesteld als nieuwe trainer voor zaterdag heren 2. Jurgen heeft jarenlange ervaring bij vooral het trainen van jeugdelftallen van o.a. Pax en VIOD. Hij wilde zijn voetbalvisie nu ook bij een seniorenelftal gaan inzetten; wij zijn blij dat dit bij onze club gaat gebeuren!
De huidige interim trainer Koen Wolsink blijft gelukkig ook betrokken bij het team; hij zal zijn oude rol als assistent trainer weer oppakken. Samen met Edwin Martensen en Erwin Jochemsen vormen zij de staf van het zaterdag heren 2 elftal.
Wij wensen Jurgen, de overige stafleden en uiteraard ook de spelers een plezierige en succesvolle tijd toe bij onze club!
Commissie voetbalzaken ZZC’20