• MO13-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijkman, BiancaOverige stafTeammanager
    Freriks, EefTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hissink, JanneTeamspeler
    Kappert, AmberTeamspeler
    Klooster, Lieke van 'tTeamspeler
    Kroezen, BeauTeamspeler
    Kroezen, LisaTeamspeler
    Looman, MyronTeamspeler
    Schatorje, FenneTeamspeler
    Sueters, ZoeTeamspeler
    Toorn, Noor van denTeamspeler
    Wentink, NoaTeamspeler
    Wissink, IsaTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 08:30ZZC'20 MO13-1 - Longa '30 MO13-1Sportpark Pluimerskamp
    6 nov. 08:30Longa '30 MO13-2 - ZZC'20 MO13-1Longa'30 sportcomplex
    20 nov. 08:30ZZC'20 MO13-1 - SVO DCS/OBW MO13-1Sportpark Pluimerskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.ZZC'20 MO13-1 - Grol MO13-13 - 3
    16 okt.ZZC'20 MO13-1 - SP Lochem MO13-13 - 2
  • Poulestanden ZZC'20 MO13-1 (244 Meiden Onder 13 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 MO13-144003923712
    2ZZC'20 MO13-14310157810
    3FC Dinxperlo MO13-1430113679
    4Grol MO13-142111117-67
    5SVO DCS/OBW MO13-14202812-46
    6Longa '30 MO13-2412167-15
    7FC Bergh MO13-141121011-14
    8DVOV MO13-2411258-34
    9Keijenburgse Boys MO13-14112611-54
    10AZSV MO13-13102418-143
    11ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1301228-61
    12FC Eibergen MO13-14004315-120

    Poulestanden ZZC'20 MO13-1 (B5200 Meiden Onder 13 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 MO13-13300212199
    2Keijenburgse Boys MO13-1320114686
    3FC Zutphen MO13-1310216883
    4Vorden MO13-13003035-350

    Poulestanden ZZC'20 MO13-1 (B5210 Meiden Onder 13 beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OSC MO13-1110010193
    2Spcl. Brummen MO13-111009183
    3Longa '30 MO13-111008083
    4Be Quick '28 MO13-111009273
    5Sparta Nijkerk MO13-111008173
    6RKHVV MO13-111008353
    7ATC '65 MO13-111004223
    8WSV MO13-211004223
    9Go Ahead Kampen MO13-111002023
    10ZZC'20 MO13-111003213
    11Vogido MO13-111001103
    12De Zweef MO13-111001103
    13BWO MO13-100000000
    14Wilhelminaschool MO13-100000000
    15DOS '37 MO13-110011100
    16Avanti W. MO13-110011100
    17SP Lochem MO13-1100123-10
    18Excelsior '31 MO13-1100124-20
    19Nunspeet MO13-1100124-20
    20Swift '64 MO13-1100102-20
    21Spero MO13-1100138-50
    22CSV'28 MO13-1100129-70
    23SDV Barneveld MO13-1100118-70
    24Eerbeekse Boys MO13-1100119-80
    25AZSV MO13-1100108-80
    26Woezik MO13-11001110-90