• MO17-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bömer, TinoOverige stafTeammanager
    Jacobi, NielsTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Kate, Rolf tenTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Peppelman, BasTechnische stafTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, NanneTeamspelerVerdediger
    Bulten, TessTeamspelerAanvaller
    Bömer, IsaTeamspelerVerdediger
    Garritsen, EsmeeTeamspelerAanvaller
    Jacobi, RobbynTeamspelerAanvaller
    Kate, Elin tenTeamspelerVerdediger
    Keizer, JitteTeamspelerMiddenvelder
    Keizer, MaritTeamspelerMiddenvelder
    Ordelman, JadeTeamspelerVerdediger
    Weber, TessTeamspelerVerdediger
    Wesselink, MerleTeamspelerMiddenvelder

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 09:45ZZC'20 MO17-1 - DZC '68 MO17-1Sportpark Pluimerskamp
    16 mrt. 10:30ZZC'20 MO17-1 - Sc Westervoort MO17-1Sportpark Pluimerskamp
    23 mrt. 10:15DZC '68 MO17-1 - ZZC'20 MO17-1Sportpark Zuid (ingang 2)
    27 mrt. 19:00ZZC'20 MO17-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf MO17-1Sportpark Pol de
    30 mrt. 11:15ZZC'20 MO17-1 - DVV MO17-1Sportpark Pluimerskamp
    6 apr. 11:15ZZC'20 MO17-1 - SP Lochem MO17-1Sportpark Pluimerskamp
    13 apr. 14:45Sc Westervoort MO17-1 - ZZC'20 MO17-1Sportpark Naederhuyse
    20 apr. 11:15ZZC'20 MO17-1 - Eerbeekse Boys MO17-1Sportpark Pluimerskamp
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ZZC'20 MO17-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 MO17-177005454921
    2FC Winterswijk MO17-1760135132218
    3Sp. Neede MO17-1741241251613
    4SJO AZSV - AD '69 MO17-174031413112
    5SJO UNO'21 MO17-17304211479
    6ST : DVC'26/Sprinkhanen MO17-172141428-147
    7Keijenburgse Boys MO17-1 (9-tal)71061350-373
    8FC Zutphen MO17-27007448-440

    Poulestanden ZZC'20 MO17-1 ( 1e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem MO17-1321012397
    2Eerbeekse Boys MO17-1320147-36
    3FC Dinxperlo MO17-111002023
    4DZC '68 MO17-120202202
    5DVV MO17-1301204-41
    6Arnhemse Boys Schuytgraaf MO17-100000000
    7Sc Westervoort MO17-1100113-20
    8ZZC'20 MO17-1100102-20

    Poulestanden ZZC'20 MO17-1 ( 1e klasse (2e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem MO17-165102361716
    2FC Dinxperlo MO17-175111961316
    3DVV MO17-174031412212
    4ZZC'20 MO17-16312148610
    5Sc Westervoort MO17-163121411310
    6DZC '68 MO17-17124414-105
    7Longa '30 MO17-171151030-204
    8FC Winterswijk MO17-16015415-111