• VR2 zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Colenbrander, JeroenTechnische stafTrainer
    Saalmink, AndrรฉTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Bannink, EmmaTeamspeler
    Bullee, AnnebelTeamspeler
    Colenbrander, NienkeTeamspeler
    Dijkhuizen, BrittTeamspeler
    Eijmers, VeraTeamspeler
    Gesink, AnnaTeamspeler
    Hamer, NinaTeamspeler
    Jolink, TessaTeamspeler
    Klein Lebbink, IlseTeamspeler
    Kuiperij, LinetTeamspeler
    Mourik, Rosalie vanTeamspeler
    Nijhuis, AnnemarieTeamspeler
    Schutte, LisaTeamspeler
    Sinderdinck, MiekTeamspeler
    Werkmann, KiraTeamspeler
    Wesselink, MarijnTeamspeler
    Wiggers, RoosTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 11:45SC Klarenbeek VR2 - ZZC'20 VR2Sportpark De Pauw
    14 okt. 13:00ZZC'20 VR2 - SVO VV Pinkenberg VR1Sportpark Pluimerskamp
    4 nov. 13:00ZZC'20 VR2 - Ruurlo VR1Sportpark Pluimerskamp
    11 nov. 12:15DZC '68 VR2 - ZZC'20 VR2Sportpark Zuid (ingang 2)
    25 nov. 14:30SP Lochem VR1 - ZZC'20 VR2Sportpark De Elze
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.ZZC'20 VR2 - Blauw Wit '66 VR25 - 1
    20 sep.v.v. Dieren VR1 - ZZC'20 VR21 - 4
  • Poulestanden ZZC'20 VR2 ( 4e klasse 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Klarenbeek VR211007163
    2ZZC'20 VR211005143
    3Ruurlo VR111005323
    4SVO DCS/OBW VR111003123
    5SP Lochem VR100000000
    6ST SDOUC/GWVV VR100000000
    7FC Dinxperlo VR1100135-20
    8SVO VV Pinkenberg VR1100113-20
    9Blauw Wit '66 VR2100115-40
    10DZC '68 VR2100117-60

    Poulestanden ZZC'20 VR2 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 VR2330011389
    2Ruurlo VR121019453
    3SC Klarenbeek VR221017523
    4v.v. Dieren VR13003318-150