• VR2 zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Colenbrander, JeroenTechnische stafTrainer
    Saalmink, AndréTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Bannink, EmmaTeamspeler
    Bullee, AnnebelTeamspeler
    Colenbrander, NienkeTeamspeler
    Dijkhuizen, BrittTeamspeler
    Eijmers, VeraTeamspeler
    Gesink, AnnaTeamspeler
    Hamer, NinaTeamspeler
    Jolink, TessaTeamspeler
    Klein Lebbink, IlseTeamspeler
    Kuiperij, LinetTeamspeler
    Mierlo, Roos vanTeamspeler
    Mourik, Rosalie vanTeamspeler
    Nijhuis, AnnemarieTeamspeler
    Schutte, LisaTeamspeler
    Sinderdinck, MiekTeamspeler
    Wesselink, MarijnTeamspeler
    Wiggers, RoosTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 12:15SVO VV Pinkenberg VR1 - ZZC'20 VR2Sportpark De Pinkenberg
    23 mrt. 14:00Ruurlo VR1 - ZZC'20 VR2Sportpark 't Rikkelder
    30 mrt. 10:00Drienerlo VR1 - ZZC'20 VR2Sportcentrum UT
    6 apr. 13:00ZZC'20 VR2 - DZC '68 VR2Sportpark Pluimerskamp
    13 apr. 14:30FC Dinxperlo VR1 - ZZC'20 VR2Sportpark 't Welink
    20 apr. 13:00ZZC'20 VR2 - SP Lochem VR1Sportpark Pluimerskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.ZZC'20 VR2 - SC Klarenbeek VR26 - 0
    17 feb.ZZC'20 VR2 - SVO DCS/OBW VR15 - 0
  • Poulestanden ZZC'20 VR2 ( 4e klasse 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SDOUC/GWVV VR1109104874128
    2ZZC'20 VR21172243152823
    3Ruurlo VR11070348212721
    4SP Lochem VR11062230181220
    5SVO DCS/OBW VR1105141622-616
    6SVO VV Pinkenberg VR1114162239-1713
    7SC Klarenbeek VR2104062026-612
    8FC Dinxperlo VR1102171526-117
    9DZC '68 VR2102081648-326
    10Blauw Wit '66 VR2100281147-362

    Poulestanden ZZC'20 VR2 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 VR2330011389
    2Ruurlo VR121019453
    3SC Klarenbeek VR221017523
    4v.v. Dieren VR13003318-150

    Poulestanden ZZC'20 VR2 ( Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO ronde groep 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hierden VR1110010193
    2Drienerlo VR111007073
    3F.C. Ommen VR211005143
    4v.v. Hellendoorn VR211005233
    5ST SDOUC/GWVV VR111004133
    6Wilhelminaschool VR111004133
    7Oene VR211003033
    8WWNA VR111003033
    9Enter Vooruit VR111006423
    10DETO VR111003123
    11Nunspeet VR111003123
    12Woezik VR111003123
    13USV VR111003213
    14ZZC'20 VR211003213
    15Jonge Kracht VR111002113
    16LSV VR111002113
    17Lunteren VR111003303
    18Kesteren VR111002203
    19Epe VR100000000
    20DIO '30 VR110013300
    21FC Horst VR110012200
    22SJO VCHW VR1100123-10
    23VIOD VR1100123-10
    24Marienberg VR1100112-10
    25SCW '23 VR2100112-10
    26ST Achilles'12/ATC'65 VR2100146-20
    27Bennekom VR3100113-20
    28Bergentheim VR2100113-20
    29Heerde VR1100113-20
    30DVC Dedemsvaart VR1100125-30
    31AZSV VR3100114-30
    32SV CCW '16 VR1100114-30
    33Albatross VR1100103-30
    34ZVV '56 VR2100103-30
    35ZAC VR2100115-40
    36Excelsior '31 VR1100107-70
    37Stroe VR11001110-90

    Poulestanden ZZC'20 VR2 ( Vrouwen beker zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde groep 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVO Twickel VR11100110113
    2Leones VR111007163
    3Enter Vooruit VR111006063
    4Drienerlo VR111007253
    5De Bataven VR111003033
    6Pax VR111003033
    7Hierden VR111005323
    8Epe VR111004223
    9SVO DCS/OBW VR111004223
    10AZC VR111003123
    11WWNA VR111003123
    12ST SDOUC/GWVV VR111004313
    13ZZC'20 VR211001013
    14Vorden VR111003303
    15F.C. Ommen VR211002203
    16Kesteren VR100000000
    17Woezik VR100000000
    18Saasveldia VR110013300
    19LSV VR110012200
    20Jonge Kracht VR1100134-10
    21Wilhelminaschool VR1100101-10
    22Lunteren VR1100135-20
    23Nunspeet VR1100124-20
    24SJO UNO'21 VR1100124-20
    25DETO VR1100113-20
    26Eldenia VR3100113-20
    27SC Rheden VR1100103-30
    28SVO FC Maas en Waal VR1100103-30
    29v.v. Hellendoorn VR2100127-50
    30Quick 1888 VR3100117-60
    31Oene VR2100106-60
    32TVC '28 VR21001011-110

    Poulestanden ZZC'20 VR2 ( Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales Groep 3 KO Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 VR211005053
    2Vorden VR111006243
    3Drienerlo VR111004223
    4Epe VR111004223
    5Hierden VR111003123
    6AZC VR111004313
    7ST SDOUC/GWVV VR111002113
    8Leones VR100000000
    9WWNA VR1100134-10
    10De Bataven VR1100112-10
    11Pax VR1100124-20
    12SVO Twickel VR1100124-20
    13F.C. Ommen VR2100113-20
    14Enter Vooruit VR1100126-40
    15SVO DCS/OBW VR1100105-50

    Poulestanden ZZC'20 VR2 ( Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales Groep 3 KO Laatste 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZC VR100000000
    2Drienerlo VR100000000
    3Epe VR100000000
    4Hierden VR100000000
    5Leones VR100000000
    6SVO DCS/OBW VR100000000
    7Vorden VR100000000
    8ZZC'20 VR200000000