• Zaterdag 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Angenent, JerryOverige stafTeammanager
    Angenent, RobinOverige stafTeammanager
    Eelderink, StefanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Angenent, PascalTeamspelerDoelverdediger
    Baldenhofer, JurianTeamspelerAanvaller
    Balgoijen, DionTeamspelerVerdediger
    Benning, KoenTeamspelerVerdediger
    Bruil, ThomasTeamspelerVerdediger
    Bulten, JorikTeamspelerAanvaller
    Ebbers, LaurensTeamspelerMiddenvelder
    Groot Nibbelink, LarsTeamspelerMiddenvelder
    Hendriksen, AlwinTeamspelerAanvaller
    Knol, ArjanTeamspelerMiddenvelder
    Langeveld, MaartenTeamspelerMiddenvelder
    Obbink, MikeTeamspelerAanvaller
    Sueters, RickTeamspelerVerdediger
    Teunissen, ChristianTeamspelerMiddenvelder
    Veenink, ThijsTeamspelerMiddenvelder
    Vellekoop, VincentTeamspelerVerdediger
    Vriezen, NielsTeamspelerVerdediger
    Wolsink, WouterTeamspelerAanvaller

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:30ZZC'20 5 - FC Winterswijk 6Sportpark Pluimerskamp
    11 dec. 14:30Klein Dochteren 2 - ZZC'20 5Sportpark 't Schooldert
    18 dec. 14:30ZZC'20 5 - Vogido 3Sportpark Pluimerskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.AZSV 9 - ZZC'20 51 - 4
    20 nov.ZZC'20 5 - FC Trias 45 - 3
    16 nov.ZZC'20 1 zondag - sv Kilder1 - 4
  • Poulestanden ZZC'20 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Klein Dochteren 2752043113217
    2Grol 4852131151617
    3HSC '21 384221910914
    4FC Zutphen 574122581713
    5ZZC'20 5741231171413
    6SV Basteom 264021610612
    7SDOUC 3832327161111
    8FC Trias 473131320-710
    9SC Meddo 282241830-128
    10FC Winterswijk 67205929-206
    11AZSV 980261336-232
    12AD '69 370161457-431

    Poulestanden ZZC'20 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 53300111109
    2FC Bergh 631118623
    3DZC '68 83102413-93
    4VIOD 4 (zat)301258-31

    Poulestanden ZZC'20 5 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gendringen 211007163
    2SV Otterlo 411007163
    3SVZW 1211005143
    4SVZW 1311004043
    5DVS'33 Ermelo 1111005233
    6WVF 1011004223
    7ZZC'20 511004223
    8Grol 411003123
    9DETO 711002023
    10Terborg 311005413
    11ATC '65 911004313
    12SVV '56 311003213
    13Vierhouten '82 211003213
    14VSCO '61 811003303
    15Den Ham 511002203
    16Losser 500000000
    17WSV 410013300
    18NEO 410012200
    19Etten 2100145-10
    20Oranje Nassau 6100134-10
    21SVZW 11100123-10
    22Swift '64 4100123-10
    23Helios 6100124-20
    24WZC Wapenveld 4100124-20
    25Achilles E 3100113-20
    26Colmschate '33 2100102-20
    27WVF 11100125-30
    28Vroomshoopse Boys 5100115-40
    29Gramsbergen 7100104-40
    30Elsweide 2100117-60
    31HAVO 2100117-60

    Poulestanden ZZC'20 5 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys O23-11100140143
    2DVOL O23-111007163
    3FC Suryoye-Mediterraneo O23-111006063
    4Den Ham 511009453
    5ZZC'20 511007253
    6DKB 311006153
    7DVS'33 Ermelo 811006153
    8csv Apeldoorn 711005053
    9Be Quick Z. 311007343
    10Klein Dochteren 211006243
    11Grol 411005143
    12Losser 311005143
    13Terborg 311005233
    14DVS'33 Ermelo 1111004133
    15Hoevelaken O23-111003033
    16Almelo 311005323
    17Alverna 211004223
    18HTC 711004223
    19Losser 511004223
    20Nijmegen 311004223
    21WHC O23-111004223
    22WVF 1011004223
    23SC Rheden 511003123
    24SDC Putten 1111003213
    25Victoria Boys 311003213
    26Beuningse Boys O23-111002113
    27SV Otterlo 411002203
    28Hulzense Boys 711002203
    29csv Apeldoorn 1111001103
    30Vogido 311001103
    31Hulzense Boys 611001103
    32Kampen 311000003
    33asv Dronten O23-100000000
    34Batavia '90 500000000
    35DETO 700000000
    36sv DFS 400000000
    37SV Hatert 200000000
    38IJsselstreek 200000000
    39SC Klarenbeek 300000000
    40Lienden 200000000
    41DOS '37 1010012200
    42DVV 510012200
    43GVV Eilermark 310011100
    44Sparta Nijkerk 810011100
    45Daarlerveen 310011100
    46Zeewolde 810010000
    47Columbia 3100123-10
    48WSV O23-2100123-10
    49sv DFS 3100112-10
    50ATC '65 9100135-20
    51AZSV 11100124-20
    52EMM 3100124-20
    53Fortissimo 5100124-20
    54Olympia'28 6100124-20
    55SVV '56 3100124-20
    56SVZW 12100124-20
    57WSV 3100113-20
    58EFC PW 1885 3100125-30
    59SSA DVC Dedemsvaart 6100114-30
    60asv Dronten 8100103-30
    61FC Winterswijk 8100137-40
    62Concordia-W 3100126-40
    63Gendringen 2100115-40
    64SVZW 13100115-40
    65SVZW 10100149-50
    66OBW 4100127-50
    67Dieze West 2100116-50
    68WVF 13100116-50
    69VSCO '61 8100105-50
    70Fortissimo 4100117-60
    71s.v. Rijssen 8100106-60
    72Vierhouten '82 21001014-140

    Poulestanden ZZC'20 5 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo 300000000
    2Alverna 200000000
    3csv Apeldoorn 1100000000
    4csv Apeldoorn 700000000
    5Be Quick Z. 300000000
    6Beuningse Boys O23-100000000
    7Den Ham 500000000
    8sv DFS 400000000
    9DKB 300000000
    10DVOL O23-100000000
    11DVS'33 Ermelo 1100000000
    12DVS'33 Ermelo 800000000
    13Grol 400000000
    14Hoevelaken O23-100000000
    15HTC 700000000
    16Hulzense Boys 600000000
    17Hulzense Boys 700000000
    18Kampen 300000000
    19SC Klarenbeek 300000000
    20Klein Dochteren 200000000
    21Losser 500000000
    22Losser 300000000
    23Nijmegen 300000000
    24SV Otterlo 400000000
    25SC Rheden 500000000
    26SDC Putten 1100000000
    27FC Suryoye-Mediterraneo O23-100000000
    28Terborg 300000000
    29Veensche Boys O23-100000000
    30Victoria Boys 300000000
    31Vogido 300000000
    32WHC O23-100000000
    33WVF 1000000000
    34ZZC'20 500000000