• Zaterdag 6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Enzerink, RudiOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alkassab, QutaibaTeamspeler
    Blankestijn, SietseTeamspeler
    Dierssen, JurreTeamspeler
    Dobben, ThomTeamspeler
    Enzerink, GijsTeamspeler
    Heus, Bart deTeamspeler
    Houten, Pim vanTeamspeler
    Huinink, AronTeamspeler
    Klein Hesselink, JulianTeamspeler
    Krabbenborg, TomTeamspeler
    Krabbenborg, WoutTeamspeler
    Pelgrum, SamTeamspeler
    Peters, TristanTeamspeler
    Roelofsen, TimonTeamspeler
    Scheffer, JordiTeamspeler
    Smidstra, JorisTeamspeler
    Thomassen, IbeTeamspeler
    Verbeek, JesseTeamspeler
    Wisselink, TijmenTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 13:00ZZC'20 6 - VIOD 4 (zat)Sportpark Pol de
    7 mei. 20:00ZZC'20 6 - FC Winterswijk 9Sportpark Pluimerskamp
    11 mei. 15:30FC Eibergen 3 - ZZC'20 6Sportpark De Bijenkamp
    18 mei. 13:00ZZC'20 6 - ZZC'20 8Sportpark Pluimerskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.AD '69 4 - ZZC'20 67 - 0
    13 apr.ZZC'20 6 - DZC '68 91 - 4
  • Poulestanden ZZC'20 6 ( 6e klasse 24 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 917141253262743
    2SC Meddo 218121554302437
    3AD '69 419112649331635
    4AZSV 920105542261635
    5SP Haarlo 218103573462733
    6VIOD 4 (zat)1996438281033
    7FC Winterswijk 91793546341230
    8FC Trias 31954104264-2219
    9ZZC'20 61853102946-1718
    10FC Eibergen 31945103546-1117
    11ZZC'20 82031162171-5010
    12Etten 41812152355-325

    Poulestanden ZZC'20 6 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 058 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 632106427
    2FC Bergh 631204315
    3FC Dinxperlo 431028353
    4AD '69 43012412-81

    Poulestanden ZZC'20 6 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO Regio 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1avc Heracles 411008083
    2Tubantia 811008083
    3Sportclub Overdinkel 211007073
    4SDC '12 711006063
    5DZC '68 911005233
    6Avanti W. 411003033
    7SDOUC 311003033
    8Victoria '28 311004223
    9Warnsveldse Boys 211003123
    10ATC '65 911002023
    11Gorssel 311007613
    12Drienerlo 611003213
    13Concordia-W 511002113
    14Concordia-W 311002113
    15DZC '68 1011002113
    16Avanti W. 511002203
    17Achilles '12 511002203
    18BSC Unisson O23-110012200
    19Tubantia 610012200
    20s.v. Rijssen 3100167-10
    21HSC '21 6100123-10
    22FC Bergh 7100112-10
    23VIOD 3 (zat)100112-10
    24VIOD 5 (zat)100112-10
    25TVO 2100124-20
    26FC Zutphen 5100113-20
    27Achilles '12 O23-4100102-20
    28ZZC'20 6100125-30
    29EFC PW 1885 2100103-30
    30SSA Wisch 4100103-30
    31avc Heracles 3100106-60
    32BZSV de Blauwwitters 2100107-70
    33BWO O23-1100108-80
    34La Première 3100108-80