• Zondag 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuiperij, NielsTechnische stafTrainer
    Lieftink, ErikTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Wielheesen, DennisOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkelaar, ChurielTeamspeler
    Beumer, HarmTeamspeler
    Boomkamp, PimTeamspeler
    Bulten, RoyTeamspeler
    Elk, Michel vanTeamspeler
    Groot Wassink, SvenTeamspeler
    Heinen, PatrickTeamspeler
    Kappert, BennoTeamspeler
    Kramp, MarcelTeamspeler
    Kuiperij, ToonTeamspeler
    Maandag, JelleTeamspeler
    Massen, RaymondTeamspeler
    Molder, Wout teTeamspeler
    Nijhoff, RemkoTeamspeler
    Radstake, MichelTeamspeler
    Scheffer, WoutTeamspeler
    Verbeek, JasperTeamspeler
    Verbeek, JeroenTeamspeler
    Wielheesen, DennisTeamspeler
    Zuilekom, Daan vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 09:30VIOD 4 - ZZC'20 2Sportpark Dichteren
    12 dec. 09:30ZZC'20 2 - Longa '30 10Sportpark Pluimerskamp
    19 dec. 09:30ZZC'20 2 - SDOUC 6Sportpark Pluimerskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.ZZC'20 2 - Concordia-W 72 - 0
    21 nov.Gendringen 3 - ZZC'20 25 - 4
    16 nov.ZZC'20 1 zondag - sv Kilder1 - 4
  • Poulestanden ZZC'20 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pax 565101871116
    2Gendringen 374122619713
    3VIOD 45401168812
    4ZZC'20 263121612410
    5Longa '30 1363122018210
    6Longa '30 1073131814410
    7Varsseveld 46231171169
    8Ulftse Boys 462131622-67
    9Concordia-W 761141022-124
    10Sportclub Silvolde 36105819-113
    11SDOUC 65005821-130

    Poulestanden ZZC'20 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 23300122109
    2Halle 231115414
    3Pax 731115504
    4Wolfersveen 33003011-110

    Poulestanden ZZC'20 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AWC 611009183
    2De Hoven 311007253
    3HSC '21 411005053
    4Longa '30 911007343
    5Alverna 311006243
    6Enter 511005143
    7Quick 1888 411004043
    8HC '03 611006333
    9Rohda Raalte 35+211006333
    10Dalfsen 411004133
    11Gendringen 511003033
    12Krayenhoff 211003033
    13Ruurlo 411003033
    14WWNA 311003033
    15Lemelerveld 711005323
    16Blauw Wit 911003123
    17Kolping-Dynamo 411003123
    18Pax 411003123
    19SCP 511003123
    20Elistha 211002023
    21Sp. Neede 511006513
    22Spero 611006513
    23BWO 411003213
    24Rohda Raalte 1211003213
    25TVV 211003213
    26DVV 1011002113
    27Longa '30 1311002113
    28RSC 711002113
    29GFC 211001013
    30Eldenia 1011005503
    31Pax 511000003
    32Sc. Overwetering 500000000
    33Sportclub Groessen 410015500
    34Sc Westervoort 510010000
    35Juliana '31 5100156-10
    36Longa '30 12100156-10
    37Heeten 4100123-10
    38NEO 7100123-10
    39FC Winterswijk 8100123-10
    40Drienerlo 2100112-10
    41DVV 6100112-10
    42Gendringen 4100112-10
    43FC Winterswijk 9100101-10
    44Saasveldia 5100135-20
    45De Bataven 6100113-20
    46De Bataven 10100113-20
    47Eldenia 7100113-20
    48Orion 13100113-20
    49AAC-Olympia 3100102-20
    50Enter 8100136-30
    51OBW 7100136-30
    52FC Ulu Spor 3100114-30
    53NEO 6100103-30
    54Orion 11100103-30
    55FC Zutphen 2100103-30
    56ZZC'20 2100103-30
    57FC Bergh 5100137-40
    58Orion 7100126-40
    59La Première 4100115-40
    60Leones 3100104-40
    61Heerde 35+1100127-50
    62Hector 3100105-50
    63DIO '30 6100119-80