• ZZC'20 JO13-4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braak, Peter vanOverige stafTeammanager
    Hoekman, RemcoTechnische stafTrainer/coach
    Klein Hesselink, RensTechnische stafVideo/data-analist
    Wassink, MarkTechnische stafAssistent-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braak, Jesse vanTeamspelerVerdediger
    Dik, BramTeamspelerVerdediger
    Jansen, JaymianTeamspelerMiddenvelder
    Jansen, JiddeTeamspelerKeeper
    Lovink, DjaydenTeamspelerVerdediger
    Wassink, NickTeamspelerAanvaller
    Zwan, Lenn van derTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 09:30ZZC'20 JO13-4 - ST: vv Montferland JO13-1Sportpark Pol de
    9 mrt. 11:00HC '03 JO13-1JM - ZZC'20 JO13-4Sportpark 't Doornslag
    16 mrt. 09:45ZZC'20 JO13-4 - Vorden JO13-2Sportpark Pol de
    23 mrt. 08:30FC Bergh JO13-2 - ZZC'20 JO13-4Sportpark Marinus van Rooijen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-3JM - ZZC'20 JO13-44 - 5
  • Poulestanden ZZC'20 JO13-4 ( 5e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: Wolfersveen/Halle JO13-177006526321
    2FC Zutphen JO13-3650136132315
    3Ratti - Socii JO13-1JM64022222012
    4Witkampers JO13-2JM73132926310
    5SV Basteom JO13-1JM73043924159
    6ZZC'20 JO13-472142160-397
    7SJO UNO'21 JO13-2JM71061639-233
    8Grol JO13-471061153-423

    Poulestanden ZZC'20 JO13-4 ( 5e klasse (2e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Basteom JO13-1JM44002552012
    2Eerbeekse Boys JO13-3540132122012
    3Ratti - Socii JO13-1JM54011761112
    4Vorden JO13-25302131219
    5ZZC'20 JO13-441031520-53
    6Pax JO13-2JM4103220-183
    7HC '03 JO13-1JM5104161603
    8Ruurlo JO13-26105837-293

    Poulestanden ZZC'20 JO13-4 ( 5e klasse (3e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: vv Montferland JO13-1220010286
    2sv Loil JO13-122009276
    3SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-2JM21105234
    4ZZC'20 JO13-421107614
    5FC Bergh JO13-221017523
    6ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-4JM21014223
    7SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-3JM21018713
    8Pax JO13-2JM210123-13
    9ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-3210123-13
    10Vorden JO13-2210157-23
    11HC '03 JO13-1JM100114-30
    12DZC '68 JO13-6100115-40
    13Angerlo Vooruit JO13-2JM200239-60
    14Concordia-W JO13-2JM200218-70