• Programma

    DatumThuisteamUitteam-ScheidsrechterKlk - ThuisKlk - UitDetails
    04-10-2022 20:15ZZC'20 O23-1FC Bergh O23-1bekerM.A. (Mylan) Ariese911
    05-10-2022 19:00ZZC'20 JO15-1Concordia-W JO15-1bekerJ.J. (Jurre) Bruil94
    05-10-2022 19:30SSA/SJO Ratti - Socii JO19-1ZZC'20 JO19-3regulierP.R.A. (Paul) Zents
    08-10-2022 08:30ZZC'20 JO13-1Pax JO13-1regulierS. (Stefan) Dijksterhuis68
    08-10-2022 08:30ZZC'20 JO9-1ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-1regulier12L11R
    08-10-2022 08:30ZZC'20 JO10-1JMDZC '68 JO10-3regulier1R2R
    08-10-2022 08:30ZZC'20 JO9-4JMST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-5regulier12R11L
    08-10-2022 08:30SJO MEC/Bredevoort JO7-1ZZC'20 JO7-1JMregulier2L1L
    08-10-2022 08:30Spcl. Brummen JO9-2JMZZC'20 JO9-3JMregulier24
    08-10-2022 08:45Kilder JO8-1JMZZC'20 JO8-1JMregulier
    08-10-2022 08:50ZZC'20 JO7-1JMVarsseveld JO7-2regulier
    08-10-2022 09:00ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-3JMZZC'20 JO10-2regulier
    08-10-2022 09:00Keijenburgse Boys JO9-1JMZZC'20 JO9-2JMregulier
    08-10-2022 09:10Varsseveld JO7-3ZZC'20 JO7-1JMregulier
    08-10-2022 09:45ZZC'20 JO8-2JMDZC '68 JO8-6regulier9L5
    08-10-2022 09:45ZZC'20 JO11-1JMVIOD JO11-1regulier12L11L
    08-10-2022 09:45ZZC'20 JO11-2Longa '30 JO11-2regulier12R11R
    08-10-2022 09:45ZZC'20 JO11-3Pax JO11-2regulier9R7
    08-10-2022 09:45ZZC'20 MO13-1Wilhelminaschool MO13-1regulierW.J. (Willem) Looman410
    08-10-2022 09:45ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO11-1ZZC'20 MO11-1regulier
    08-10-2022 10:30ZZC'20 JO7-3JMDoetinchem JO7-1JMregulier
    08-10-2022 10:50sv Loil JO7-1ZZC'20 JO7-3JMregulier
    08-10-2022 11:00ZZC'20 JO7-2JMKilder JO7-1JMregulier
    08-10-2022 11:00ZZC'20 JO19-2AZC JO19-3regulierH.F. (Hans) de Vries31
    08-10-2022 11:00GSV '38 JO13-1ZZC'20 JO13-2regulier
    08-10-2022 11:10ZZC'20 JO7-3JMConcordia-W JO7-1regulier
    08-10-2022 11:20DCS JO7-1ZZC'20 JO7-2JMregulier
    08-10-2022 11:40ZZC'20 JO7-2JMSDZZ JO7-1JMregulier
    08-10-2022 12:00De Bataven MO17-1ZZC'20 MO17-1regulier
    08-10-2022 12:30ZZC'20 3FC Dinxperlo 3regulierR. (Ronnie) Wesselink210
    08-10-2022 12:30HHC Hardenberg VR2ZZC'20 VR1regulier
    08-10-2022 12:30SVO DCS/OBW MO15-1ZZC'20 MO15-1regulier
    08-10-2022 12:30FC Winterswijk VR1ZZC'20 VR2regulier
    08-10-2022 13:00ZZC'20 7AZSV 10regulierG.J. (Jan) Klein Lebbink67
    08-10-2022 13:00ZZC'20 6VIOD 3 (zat)regulierAfgeschermd54
    08-10-2022 14:30FC Dinxperlo MO20-1ZZC'20 MO20-1regulier
    08-10-2022 15:00ZZC'20 1Be Quick Z. 1regulierJ. (Jorn) Janssen91
    08-10-2022 15:00ZZC'20 4Gendringen 2regulierT. (Timo) Schoppers811
    08-10-2022 15:00ZZC'20 5Grol 3regulierAfgeschermd312
    08-10-2022 15:00DZC '68 VR3ZZC'20 VR3regulier
    09-10-2022 10:30Doetinchem 5ZZC'20 3regulier
    09-10-2022 10:30VVG '25 4ZZC'20 2regulier
    09-10-2022 14:00MEC 1ZZC'20 1regulierM.B.J.M. (Maurice) Horris
    12-10-2022 18:30ZZC'20 JO11-1JMTerborg/Silvolde JO11oefen14